Ubytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot
 
ADRESA Ubytování Gourmet Hotel Villa Patriot
Dusíkova 62
Mariánské Lázně 35301
Česká Republika
Villa-Marianske-Lazne-Patriot@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Ubytování Gourmet Hotel Villa Patriot ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Ubytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - K hotelu přísluší parkovištěUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - disponuje restauracíUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - disponuje vinárnouUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot -  je k dispozici připojení na internetUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot -  je k dispozici letní terasaUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - golfUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - Televize umožňuje příjem satelitních programůUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - Pokoje jsou vybaveny televizoremUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouUbytování Mariánské Lázně Gourmet Hotel Villa Patriot - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

**** Ubytování Gourmet Hotel Villa Patriot / Mariánské Lázně

Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot
Malý útulný hotel Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot je vhodný pro hosty, kteří mají rádi soukromí, kvalitní služby, osobní přístup a gastronomii na mezinárodní úrovni. Pro ubytování v Mariánských Lázních je hotel exkluzivní svou polohou, vybavením a službami, které Vám poskytne nebo zprostředkuje.

Pokoje :
Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot v Mariánských Lázních nabízí k ubytování 14 komfortně zařízených pokojů: 7 pokojů je v prvním patře a 7 pokojů s romantickými dřevěnými rámy ve druhém patře.
Vybavení pokojů : LCD televize (130 programů). Koupelna v každém pokoji. Internetové připojení, psací stůl, kufr box, trezor na pokoji.

Dále si v hotelu Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot můžete objednat pobyt v apartmá v přízemí. Apartmán tvoří obývací pokoj, 2 ložnice - každá s LCD televizí (USB připojení, DVD), a 2 koupelny (jedna se sprchovým koutem a jedna s vířivkou a sprchovým koutem). Součástí vybavení je lednička.

Služby : 
Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot svým hostům poskytuje následující služby: V ceně pokoje je zahrnuta snídaně a veškeré poplatky. Snídaně formou buffetových stolů, doplněné snídaňovým lístkem. Zdarma internetové připojení a internet na recepci. Parkoviště zdarma přímo u hotelu Villa Patriot ubytování Mariánské Lázně. Pes za poplatek 375 CZK / noc. Děti do 3 let - zdarma. Zdarma dítě 3 až 6 let na pokoji se dvěma platícími dospělými. Děti 6 - 12 let na přistýlce. Lze platit v €.

Restaurace : 
Gourmet Restaurant to je zážitková gastronomie, exkluzivní výběr vín, mezinárodní kuchyně. Není určena přesná hodina jídla, hosté chodí tak, jak potřebují. Jídelní lístek je sestavován aktuálně pro každé roční období. Většina používaných surovin je od regionálních dodavatelů - čerstvé a v nejvyšší kvalitě. Na letní terase s výhledem na park se griluje.

GRAND RESTAURANT  „Villa Patriot“ poskytuje služby pro firemní klientelu, svatby na klíč, gastronomické akce. Hotel je ideální pro pořádání banketů, rautů, podnikových i jiných večírků a oslav. Nekuřácký salonek je vhodný i pro uzavřenou společnost. Maximální počet hostů pro konference 25. V případě zájmu o team building Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot může připravit program podle požadavků (sportovní, kulturní i wellness).

Pro Vaše firemní, společenské i soukromé akce hotel dále nabízí: ubytování v luxusních pokojích, možnost pronájmu celého hotelu a restaurace pro firemní účely (tzv.uzavřená společnost) v termínech 1.10. – 22.12., 3.1. – 31.3. Základní coffee break: Káva, čaj, minerálka, juice, moučník, salát. Menu: je sestavováno při konferencích podle požadavku 3-chodové, 4-chodové či polední. Technické vybavení: Internetové připojení, promítací plátno, ozvučení, televizní monitor v salonku s možností připojení k notebooku, pronájem promítacího zařízení.

Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot v Mariánských Lázních pro své hosty zajistí: taxi, transfer, auto půjčovnu. Garáže za poplatek 100 m od hotelu. Výlety pro jednotlivce i skupinky, průvodce městem, hlídání dětí, sekretářské služby, kopírování, fax. Praní prádla. Vstupenky na veškeré kulturní, společenské i sportovní akce v Mariánských Lázních. Zajistí také kadeřníka, kosmetiku, manikúru a pedikúru, masáže a léčení i hrací časy na golfovém hřišti. Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot nabízí možnost zakoupení dárkových poukazů.